MDTech Serwis urządzeń biurowych

Serwis

serwis kopiarek

Oferujemy naprawę każdego sprzętu, w którym wystąpi usterka uniemożliwiająca pracę Klienta. Jeśli skontaktujesz się z nami, gwarantujemy, że specjalista szybko się zjawi i naprawi usterkę. Jeżeli sprzęt będzie wymagał dłuższego serwisowania, zapewniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

Specjalizujemy się w naprawie i obsłudze sprzętu biurowego marek CANON, HP, SAMSUNG, KONICA MINOLTA, OKI, BROTHER, XEROR, DELL, OPUS, IDEAL, KOBRA. Darzymy opieką każdy sprzęt, a nasi technicy dołożą wszelkich starań o szybki i profesjonalny serwis każdego urządzenia biurowego.

Jeżeli zdecydują się Państwo na korzystanie z naszego serwisu, utrzymamy wszystkie Państwa urządzenia w najwyższym poziomie sprawności. Świadczymy kompleksową obsługę serwisową, przeglądy i troskę o każdy element wyposażenia Państwa biura. Obejmujemy nasze urządzenia pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

W codziennej pracy korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Nasi serwisanci zainstalują sprzęt oraz wyszkolą i przygotują przyszłych użytkowników.

Aby wezwać serwis i skorzystać z Naszej wiedzy i doświadczenia, prosimy o kontakt.